One&Only by Barbora Klimeková

Ptáte se, co vše pro vás můžeme udělat...?

SPOLEČENSKÉ AKCE A VEČIRKY PLNÉ SMÍCHU A PŘEKVAPENÍ

Akce všeho druhu...od desítek po tisíce účastníků. Organizujeme eventy pro tuzemské, ale i zahraniční firmy, akce veřejné, soukromé, naučné, zábavné, formální i bláznivé...

DĚTSKÉ DNY PLNÉ HER A NÁPADŮ

Hravé chvíle pro naše nejmenší. Připravíme dětem nezapomenutelné zážitky, a garantujeme, že jejich školní obrázky, či slohy na téma "Můj nejlepší zážitek" budou právě z dětských dnů v naší režii!

KONFERENCE BEZCHYBNĚ TECHNICKY ZAJIŠTĚNÉ A SKVĚLE NAČASOVANÉ

Stop nudným konferencím! Profi zázemí od techniky až po nejlepší catering, vtip, překvapení, a perfektní načasování! Taková bude konference od nás.

GOLFOVÉ TURNAJE OD PRVNÍ JAMKY AŽ PO OSMNÁCTKU

Nevíte si rady s uspořádáním golfového turnaje na nejvyšší úrovni? Obraťte se na nás, protože pouze ten, kdo golfu rozumí, dokáže účastníkům Vaší akce dát to, co je potřeba!

RODINNÉ ZÁBAVNÉ AKCE S DŮRAZEM NA SPOLEČNÉ ZÁŽITKY

Zábavné i poučné akce pro ty nejmenší, na kterých se však baví i dospělí! Pokud dětem svítí oči radostí, či překvapením...buďte si jisti, že v tom máme prsty my!

TEAMBUILDING KLIDNÝ I PLNÝ ADRENALINU

Dejte svým zaměstnancům šanci se sblížit s Vámi i mezi sebou! Připravíme Vám teambuilding na míru. Nečekané, sportovní a jiné zážitky. Chcete degustovat nejlepší vína? Chcete střílet? Chcete létat? Kontaktujte nás!


GUERILLOVÉ AKCE

aneb co přinese nečekaná reakce Ukažte nám produkt, udejte hranice, a nechte to na nás.

NAROZENINOVÉ OSLAVY/VÝROČÍ

Nevíte, co dát někomu blízkému k narozeninám? Darujte nezapomenutelnou oslavu -ohňostroj, pěveckou hvězdu, plavbu lodí?! Vše umíme, neváhejte nás kontaktovat...

COPYWRITING/PROMO AKCE, které jsou vidět

Zajistíme, aby váš produkt byl vidět a stal se nezapomenutelným.

DEKORACE

Zajistíme pro vás tématickou výzdobu promyšlenou do každého detailu. Rekvizity, kostýmy, vkusná květinová výzdoba, originální dekorace stylově, na přání...

MODELS&HOSTESES

Na vaší akci zajistíme profesionální modelky a modely, sympatické hostesky a promotéry stejně jako kompletní produkci focení, módní přehlídky na klíč, supervizi a kostýmy.

MODEROVÁNÍ

Zajistíme pro vás moderování akce od vyhlašování cen, vyhlašování a předávání tomboly, dražby, plesy, pracovní výroční schůze, firemní večírky, konference i festivaly.

  

WORKSHOP ETIQUETTE

Pořádáme kurzy etikety pro děti, kurzy všeobecné etikety, kurzy etikety oblékání, kurzy etikety stolování, kurzy etikety pro jednotlivce.

PRIVATE/CORPORATE CONCIERGE

v oblasti cestování, životního stylu, osobní asistence, concierge pro děti, plánování událostí, gastronomie.